Najbliższe wydarzenie

O zespole

Rzucidło Karting Team to zespół istniejący od 2000 roku. Początkowo istniał pod nazwą Comer Topkart Polska. Założycielem oraz właścicielem jest Wojciech Rzucidło. Od początku istnienia teamu, poznawał on tajniki tego sportu we Włoszech, nawiązując jednocześnie współpracę z tamtejszymi zespołami, mechanikami, oraz producentami sprzętu. Dzięki temu udało się, zebrać zarówno wiedze jak i doświadczenie, choćby w zakresie obsługi sprzętu kartingowego. Możliwość "podglądnięcia" kartingu we Włoszech, w czasie, kiedy w Polsce nie był on tak popularny z pewnością przydaje się na co dzień przy kierowaniu teamem, wspieraniu zawodników.
 

Każdy kierowca Formuły 1 musiał kiedyś przejść przez drogę kartingu. Zwycięstwa przybliżają młodych kartingowców do, być może roli prowadzących bolidy w przyszłości. Póki co, zawodnicy Rzucidło Karting Team mówią, że myślą o tym tylko w marzeniach. Ale to właśnie od marzeń zaczynali wszyscy mistrzowie.

Zespół ma na swoim koncie wiele sukcesów w Polsce, a także na arenie międzynarodowej. Tytuły mistrzowskie, które zdobyli zawodnicy, motywują ich do dalszego doskonalenia umiejętności i sięgania po kolejne zwycięstwa.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas zawodów krajowych i zagranicznych przyczyniło się do nawiązania współpracy z firmą Comer Top Kart oraz EvoKart, oferującą sprzęt kartingowy najwyższej jakości.


 

 

Poza możliwością zakupu lub wypożyczenia sprzętu, RKT oferuje także fachową obsługę podczas zawodów na terenie Polski i zagranicą. RKT zapewni obsługę techniczną pod namiotami serwisowymi. Dysponuje także pojazdami, które dowiozą na miejsce zawodów sprzęt. Transport, sprzęt, pomoc, obsługa, które gwarantujemy pozwolą uwolnić się od zmartwień związanych z techniczna stroną zawodów i pozwolą w pełni cieszyć się jazdą.

RKT jest także autoryzowanym serwisem technicznym ROTAXa, wykonuje przeglądy i remonty silników ROTAX.
 

 


Partnerzy:
EvoKart EvoKart Poland Rok Cup Poland