test Rzucidło Karting Team - Profesjonalny Team Kartingowy

Najbliższe wydarzenie

BŁAŻEJ HUMINIECKI

Zakończenie i posumowanie sezonu Błażeja
 
Podczas uroczystego zakończenia sezonu kartingowego 2009, które miało miejsce w Warszawie w dniu 14 listopada, wręczano nagrody i tytuły mistrzowskie wszystkich kategorii. Główna Komisja Sportu Kartingowego nagradzała pucharami i dyplomami, zaproszonych na uroczystość, pierwszych 6 zawodników w klasyfikacji generalnej oraz pierwszych 6 zespołów, wśród których prym wiódł Automobilklub Wielkopolski. Następnie przy poczęstunku omawiano plany na kolejny sezon oraz promowano kartingowe kategorie międzynarodowe KF2 i KF3 a także karty firmowane przez Roberta Kubicę a dystrybuowane przez Rzucidło Karting Team.
            Podsumowując, należy jednoznacznie stwierdzić, iż sezon 2009, jak dotąd, był najlepszym dla Błażeja. W klasyfikacji generalnej 8 Rund Krajowych Mistrzostw Polski, Błażej jest na 5 miejscu uzyskując łącznie 170 punktów. Natomiast w klasyfikacji pucharowej Błażej zajął miejsce 4, dwukrotnie będąc na podium na 3 miejscu w Gostyniu i Starym Kisielinie. Niestety nie brał udziału w zawodach w Radomiu i kto wie, może ten start zaowocowałby 3 miejscem w klasyfikacji generalnej Pucharów.
            Uznajemy więc, że zmiana kategorii na Młodzik 60 okazała się słusznym wyborem, z uwagi na wysoki wzrost zawodnika.  W trzecim sezonie przygody Błażeja z kartingiem postawiliśmy głownie na dopracowanie techniki jazdy, co zaowocowało tak dobrymi wynikami.
Liczymy na to, iż kolejny sezon 2010 roku przyniesie Błażejowi kolejne sukcesy a tymczasem pozostaje przygotować sprzęt do nowego sezonu i zadbać o dobrą kondycję zawodnika.

Partnerzy:
EvoKart EvoKart Poland Rok Cup Poland